Безкоштовні оголошення у Регіонах. Знайти та додати безкоштовні оголошення в регіонах відтепер простіше! Оберіть Ваш населений пункт, та додайте оголошення...

Бахчисарай, місто

Оголошення населеного пункту...

0

Робота на дому, додатковий дохід


Контакти - Олександр
18.02.2015 21:26#1
ДОБРОГО ДНЯ, ВЕЧОРА ЧИ НОЧІ ВСІМ, ХТО ЧИТАЄ МОЄ ОГОЛОШЕННЯ! БУДЬ -ЛАСКА, НЕ ЗНЕВАЖТЕ, ПРОЧИТ АЙТЕ ВСЕ ДО КІНЦЯ І НЕ ПОЖАЛКУЄТЕ, БО ЦЕ ДІЙСНО ВАРТЕ ВАШОЇ УВАГИ! Напевне ви не раз стикалися із подібними пропозиціями про роботу на дому через інтернет за допомогою грошової системи Webmoney. Я також наткнувся на це і це дійсно працює! Розкажу все по-порядку. Для себе я це назвав «фондом заємодопомоги» ,тому що переказуючи свої маленькі гроші іншим, у свою чергу хтось інший переказує на твій рахунок гроші. Чим більше людей повірять та приєднаються до цього проекту, тим більший заробіток буде у всіх учасників. Повірте, сума вкладу мала всього 19 грн. У порівнянні з тим, як обманюють людей, пропонуюч и їм вкласти великі гроші, а пізніше з цього виходить провал… ЩЕ РАЗ ЗВЕРТАЮСЯ-ЦЕ НЕ ОБМАН, А СПРАВЖНЯ РЕАЛЬНІСТЬ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ВАШОГО МАТЕРІАЛЬНОГО СТАНОВИЩА! А тепер до справи:
1. Увійдіть у систему webmoney, ознайомтесь,як вона працює, створіть електронний (тільки типу U) бажано keeper mini гаманець. Поповніть свій гаманець на 19 грн. (це сума з комісіями, які знімає система webmoney) краще через банки або спеціальні автомати по прийому платежів.
2. Поповнивши рахунок, із свого електронного гаманець переказуємо по 3 грн. кожному учаснику проекту: заходим о на webmoney і за підказками системи перераховуємо на кожен із 6 гаманців. Щоб отримувати дохід, необхідно перевести на всі 6 гаманців по 3 грн., інакше ви не будете включені у систему мережними модераторами webmoney transfer і не зможете зняти ваші гроші, а також у графі «примечание» напишіть- прошу мене внести у список гаманців. Отже, перекажіть на кожен із цих рахунків(не на e-mail) із вашого гаманця по 3 грн:
1) U284950546523;
2) U476460184615;
3) U281785762307;
4) U428097932635;
5) U371031464939;
6) U230215168201.
3. Увага! Після того, як ви виконали 2 крок, скопіюйте у свій комп’ютер весь цей текст. У скопійованому тексті видаліть із списку 1 гаманець,перемі стіть 2 гаманець на 1 місце, 3 на 2, 4 на 3, 5 на 4, 6 на 5, а у 6, який виявився пустим, впишіть номер вашого U ГАМАНЦЯ. Після цього розміщуйте оголошення у всіх форумах, по всіх містах, регіонах, через кожні три дні оновлюйте свої оголошення. Більше розміщень, більший дохід. Отже, коли ви досягнете 1 позиції у списку, ви будете мати тисячі гривень просто як автор списку. Не відкладайте це на завтра, почніть вже сьогодні і побачите позитивний результат! Адже ми нічого не втрачаємо, тільк и 19 грн. Уявімо собі скільком людям можна допомогти покращити своє матеріальне становище і собі звичайно також. Корисна інформація,як розміщувати свої оголошення на різних форумах: 1) відкриваємо пошукову систему GOOGLE, YANDEX, пишемо в рядку пошуку фразу «форум робота на дому, або форум удаленная работа,або форум как заработать в интернете». Певний перелік сайтів в мене є в наявності, в разі необхідності пишіть на e-mail davidyk25@gmail .com, відправлю особисто на пошту. Пошуковий сайт відразу знайде тисячі сторінок, які відразу приводять на дуже багато форумів. Не лякайтесь, якщо там зустріли схоже оголошення з вашим, це ще раз підтверджує, що цей бізнес дійсно працює! Візьмемо будь-який сайт про роботу: потрібно ввести дані: в поле ПОСАДА ввести-співробітника для віддаленої роботи на дому, або-незалежний менеджер, в полі ВІК-від 18 до 55, в поле ОСВІТА-середня,зарплат а від 1000$, стать не має значення, графік роботи-ВІЛЬНИЙ, зайняті сть-БУДЬ-ЯКА, а ось МІСТО-ЦЕ САМЕ ОСНОВНЕ, ви повинні вибрати всі міста один за одним, починаючи від А до Я. Ви повинні опублікувати оголошення у всіх містах, намагайтеся зробити це в один день. Перший тиждень у вас ще не буде нічого на рахунку, тому що ваші клієнти тільки будуть читати, створювати гаманці, а пізніше помаленьку будуть поступати суми на ваш гаманець щоразу більші. Досягнувши 1позиції у списку на вашому рахунку буде приблизно 3000 гривень, а може і на багато більше! Так, що вперед, давайте будемо один одному допомагати, потрібна тільки ваша довіра та бажання працювати. ОБОВЯЗКОВО ПЕРЕКАЖІТЬ ГРОШІ НА 6 ГАМАНЦІВ І РОЗМІСТІТЬ ОГОЛОШЕННЯ НЕ МЕНШ ЯК НА 200 ФОРУМАХ. Бажаю всім удачі, а також не сидіть дуже багато часу за комп’ютером, зай майтеся вашими улюбленими справами, радійте життю і вірте, що удача вам обов’язково посміхнеться. Не посміхається тільки тому, хто нічого не робить.

Додати оголошення безкоштовно!


Защитный код


Оновити код

ПОТРІБНІ ПРЕДСТАВНИКИ! Агрокомпанія Запрошує до співпраці!


Дрова колотые разных пород - Скидки!
(067) 919-55-20


Вакансия: Требуется САДОВНИК специалист по обрезке и спиливанию деревьев. Оплата сдельная от 200 грн. день.
(067) 339-35-31