Безкоштовні оголошення у Регіонах. Знайти та додати безкоштовні оголошення в регіонах відтепер простіше! Оберіть Ваш населений пункт, та додайте оголошення...

Дрова колоті за доступними цінами - Київ та область

Замовлення дров за тел. (067) 919-55-20

Для кожного використання, потрібні дрова певного типу. Для шашлику не підійдуть дрова, призначені для топки печі або каміна. Це слід враховувати при їх покупці.

Неправильно думати, що в століття електрики і газу звичайні дрова вже не потрібні. А як бути з лазнею, з каміном і барбекю? Для кожного з цих об'єктів потрібні свої дрова, і не просто дрова, а колоті. Бажання неодмінно купити дрова колоті говорить про те, що покупець цінує свій час і паливо у нього має бути завжди під рукою. Дана компанія має великий асортимент колотих дров для будь-якого застосування.

Припустимо, мені потрібно топити російську лазню: У цьому випадку я куплю дрова колоті з твердих порід деревини, такі як дубові, березові, ясеневі та їм подібні. У компанії продають дрова сухі, акуратно напилення і наколоті, довжиною не більше 50 см. Кожен з нас любить шашлик чи м'ясо, приготоване на барбекю: Тут будуть незамінні дрова з дерев фруктових порід завдяки своєму ароматного диму. Саме такий дим виходить при горінні яблуневих, вишневих або грушевих дров.

Камін у власному будинку створює затишок і особливу атмосферу сімейного щастя. Щоб ця атмосфера не затьмарювалася різними непорозуміннями, куплю дрова, ціни на які в компанії одні з найнижчих в Києві. Для каміна потрібні колоті дрова, які дають багато тепла, а при горінні не тріщать і не стріляють. Це березові, дубові, осикові й ясеневі.

 

Компанія зможе доставити куплені колоті дрова на власному автотранспорті за вказаною адресою оперативно і з належним сервісом.

 

ПОТРІБНІ ПРЕДСТАВНИКИ! Агрокомпанія Запрошує до співпраці!


Дрова колотые разных пород - Скидки!
(067) 919-55-20


Вакансия: Требуется САДОВНИК специалист по обрезке и спиливанию деревьев. Оплата сдельная от 200 грн. день.
(067) 339-35-31