Безкоштовні оголошення у Регіонах. Знайти та додати безкоштовні оголошення в регіонах відтепер простіше! Оберіть Ваш населений пункт, та додайте оголошення...

Головна

Головна (3)

Шановні громадяни України!

Скажемо «Стоп Корупції та Несправедливості»

Напишіть та надайте дані про чиновника-корупціонера чи будь – який інший факт порушення прав людини у Вашому рідному селі чи місті, об’єднуйтесь заради досягнення спільної мети-справедливої, прозорої, демократичної країни.


Ти - громадянин України, Ти гідний чесного та демократичного суспільства, яке на даний час знаходиться в жахливому корумпованому стані, лише об’єднавшись суспільство зможе гідно протистояти корумпованим органам влади, які зі своєї сторони повинні сприяти розвитку суспільства, а чиновники – корупціонери діють виключно в своїх власних інтересах.

Якщо, ТИ не байдужий до майбутнього своєї країни і бажаєш захищати свої інтереси та інтереси своїх близьких:

Винеси на загальне обговорення корупційну діяльність свого населеного пункту!

Мета з якою створено цей інтернет-проект - боротьба з корупцією. Розуміючи, що антикорупційні заходи, що вживаються державними чиновниками неефективні за визначенням, самі себе вони навряд чи відшмагають, ми вирішили вдатися до допомоги громадськості. Адже те, чого найбільше боїться хабарник - це що про його злочин впізнають. Ми, з вашою допомогою, робимо цю інформацію загальнодоступною.

Ваше ім'я, а також контактна інформація про себе вказуються за бажанням. Якщо наші фахівці визнають можливим дати Вам пораду або запропонувати посильну допомогу у вирішенні Вашої проблеми, ми повинні будемо мати можливість зв'язатися з Вами.

Обсяг Вашої скарги не обмежений. Однак будьте розсудливі, уникайте великих цитат законодавства тощо Зверніть також увагу на те, що на титульній сторінці сайту, куди Ваша скарга автоматично відправиться, буде відображатися лише перший десяток рядків. Тому, намагайтеся основну суть проблеми викласти на самому початку.

Усі дані вносяться до бази даних відвідувачами сайту та за достовірність інформації адміністрація сайту відповідальності не несе.

ПОТРІБНІ ПРЕДСТАВНИКИ! Агрокомпанія Запрошує до співпраці!


Дрова колотые разных пород - Скидки!
(067) 919-55-20


Вакансия: Требуется САДОВНИК специалист по обрезке и спиливанию деревьев. Оплата сдельная от 200 грн. день.
(067) 339-35-31